poradnik

Dostęp do materiałów, konferencji oraz webinarów wymaga założenia konta użytkownika. Rejestracja jest bezpłatna

  1. Wejdź na Stronę Rejestracyjną: Rejestracja oraz logowanie dostępne są w prawym górnym rogu strony w menu pod nazwą “Logowanie i rejestracja”
  2. Przejdź do Formularza Rejestracji: Po wyświetleniu okienka z logowaniem/rejestracją wciśnij przycisk “Zarejestruj konto”, aby przejść do formularza rejestracyjnego.
  3. Wypełnij Dane Osobowe: Uzupełnij formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi, takimi jak imię, nazwisko, nazwa instytucji, adres e-mail, oraz wybierz unikalną nazwę użytkownika i hasło. Wymagane pola oznaczone są symbolem “*”.
  4. Potwierdź Warunki Korzystania: Przeczytaj i zaakceptuj warunki korzystania z platformy oraz politykę prywatności.
  5. Zatwierdź Rejestrację: Kliknij przycisk “Rejestracja”, aby zatwierdzić proces rejestracji.
  6. Oczekiwanie na Akceptację: Po przesłaniu formularza rejestracji, poczekaj na akceptację konta przez administratora. Ten krok może zająć pewien czas.
  7. Otrzymaj Powiadomienie o Akceptacji: Gdy Twoje konto zostanie zaakceptowane przez administratora, otrzymasz e-mail potwierdzający ten krok. Możesz teraz zalogować się na swoje konto.
  8. Zaloguj się na Konto: Przejdź na stronę główną i kliknij “Zaloguj się”. Wprowadź swój adres e-mail oraz hasło, aby uzyskać dostęp do swojego konta.
  9. Korzystaj z Zasobów Platformy: Po zalogowaniu się, masz dostęp do webinarów, konferencji i strefy wiedzy dostępnych na platformie Akademia.ideatech.org.pl. Wszystkie webinaria, konferencji i poradniki dostępne są na podstronie Akademia EE
  10. Wybierz Zasób: Po przejściu do zakładki Akademia EE możesz zapisać się na dowolny webinar, konferencję i poradnik. Wystarczy kliknąć na wybrane wydarzenie. Po przejściu na podstronę zasobu należy potwierdzić zapis, klikając przycisk “ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE”.

 

Leave a Comment