Webinaria

W ramach projektu planuje się zorganizowanie 6 webinariów w ramach spotkań z cyklu ideaTECHforum. W każdym takim spotkaniu będzie prezentowane rozwiązanie technologiczne z dziedziny efektywności energetycznej lub wspierającej jej dziedziny OZE, innowacji technologicznych a także zagadnień prawnych i finansowych zarówno przez naukowca, jak i przedstawiciela przedsiębiorstwa zaproszonego jako patrona danego spotkania online. Planuje się, iż w każdym takim spotkaniu weźmie udział średnio 100 uczestników online. Webinarium maksymalnie będzie trwało 2h zegarowe. Każde webinarium będzie transmitowane online na platformie edukacyjnej, a następnie materiał video (do odtworzenia) będzie dostępny po zalogowaniu dla zarejestrowanych uczestników.

Kongresy

W ramach projektu organizator projektu planuje organizację 2 kongresów. Obydwa wydarzenia planuje się w formule hybrydowej. Tj. obydwa eventy będą transmitowane online (streaming), a każdy z nich będzie widoczny z poziomu głównej strony projektu i www Akademii Efektywności Energetycznej, co pozwoli zyskać dodatkową widownię planowanych wydarzeń. Kongresy według planu mają odbyć się w maju 2024 r. i w maju 2025. Każdy zainteresowany wzięciem udziału w wydarzeniu będzie zobligowany zarejestrować się na głównej stronie wydarzenia.

Do udziału i współpracy zapraszamy przedsiębiorców, JST, przedstawicieli mediów, instytucje naukowe, studentów, osoby wykluczone, a także wszystkich zainteresowanych tematyką projektu oraz entuzjastów OZE.

Udział w wydarzeniach będzie nieodpłatny.

Podczas kongresów omawiane będą m.in. aspekty ekologiczne zastosowania OZE oraz metody poprawy efektywności energetycznej, a w szczególności narzędzia programistyczne do zarządzania energią w zakładzie przemysłowym oraz możliwości techniczne odzysku energii w procesach przemysłowych.

Partnerzy

Skip to content